Іван Паcічник

CEO та Founder Ecoisme


Іван Паcічник- CEO та Founder українського стартапу Ecoisme . Потрапив до переліку «30 Under 30» від американського видання Forbes, до якого щорічно включають найбільш успішних і талановитих молодих людей у Європі.

Українця було включено до списку завдяки діяльності в команді Ecois.me, яка створила систему домашнього управління енергоспоживанням.

Ecois.me – це система домашнього енергоменеджменту, яка підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Всі дані про енерговитрати формуються у детальну аналітику, яка допомагає відстежити перевитрати і побачити можливості для економії.

У 2014 український стартап отримав 80 000 євро від польського інкубатора Hubraum (проект Deutsche Telekom) для більш детального опрацювання своєї розробки. Влітку 2015 року енергоефективний продукт достроково зібрав $50 тис через платформу краудфандингу Indiegogo.

Рік назад Ecoisme також брав участь в CES (Consumer Electronics Show, Las Vegas). І хоча фізично команда там присутні не змогла, гаджет виграв звання кращого інноваційного рішення в категорії Smart Home

back to top