Олег Науменко

CEO & Founder у Hideez


Hideez – це команда інженерів, розробників та менеджерів продуктів, натхненна створенням зручних та надійних рішень для комп’ютерної безпеки та особистої безпеки в апаратному та програмному забезпеченні.

Компанія займаємося розробкою рішення для ідентифікації користувачів в цифровому світі. У 2008 році Олег одним із засновників компанії PocketBook, тоді стояло завдання формування і розвитку нової категорії пристроїв – електронних книг.

Сьогодні інженери знову розвивають нову категорію – єдиний цифровий ключ – Hideez Key, у вигляді брелка, який «пам’ятає» всі ваші паролі для будь-яких програм, сайтів і сервісів, а також може замінити ваші брелки або картки для доступу в офіс, під’їзд або паркінг.
Ідея цього продукту прийшла в голову з власної потреби вводити паролі багато разів в день, а це кілька діставало і забирало багато часу. З іншого боку, була проблема крадіжки грошей з банківської картки, злому облікового запису в соціальній мережі.

Перші роздрібні продажі Hideez Key почались у вересні 2016 року в Україні та Німеччині. В Україні зараз можна купити HideezKey в мережі магазинів Цитрус, MOYO, в інтернет-магазині Rozetka і на сайті Hideez.com з доставкою в будь-яку точку світу.

back to top